Дизайнерський ремонт під ключ

Дизайнерський ремонт під ключ


Багато хто хоче зробити ремонт у своїй квартирі, але не всім подобаються стандартні рішення та ідеї. У такому разі можна обрати дизайнерський ремонт. Фахівці допоможуть підібрати необхідне планування, відповідні матеріали, всі рішення в інтер'єрі будуть розроблені саме під вас та ваші побажання.

Такий ремонт зазвичай передбачає створення дизайн-проекту, що розробляється індивідуально під замовника. При цьому будуть враховані можливості та особливості простору, ваші побажання та бюджет. Також можуть бути змінені комунікації, виконано перепланування приміщення. Дизайн-проект вийде унікальним та особливим.

Дизайнерський ремонт квартир - один із напрямків нашої компанії, тому ми можемо реалізувати будь-яку вашу ідею.

При замовленні дизайнерського ремонту спочатку спеціалістам необхідно оглянути квартиру, а також виміряти потрібні параметри. Це допоможе визначити, як можна розмістити елементи інтер'єру та які знадобляться матеріали. Крім того, ви зможете розповісти свої побажання та поділитися ідеями щодо стилю інтер'єру, декоративних елементів.

Завершальним етапом є створення 3D-візуалізації. Ви побачите готовий варіант вашого житла, який буде після закінчення ремонту, та зможете зрозуміти, що потрібно залишити, що насправді не підходить. Тоді, оцінивши інтер'єр, можна погодитися на початок ремонтних робіт.

Коли дизайн-проект буде узгоджено та затверджено бюджет - починаються роботи з ремонту. Вони складаються з наступних основних етапів:

  • Демонтажні - монтажні роботи 
  • Монтаж електричних кабелів
  • Штукатурні роботи
  • Прокладання труб та встановлення сантехобладнання
  • Пристрій стяжки
  • Монтажні роботи
  • Фінішне оздоблення
  • Декорування інтер'єру
  • Клінінг
Спочатку забираються старі матеріали та комунікації. Якщо потрібне перепланування приміщення, демонтують зайві перегородки, будуються нові. Потім прокладається електропроводка відповідно до дизайн-проекту, де видно розміщення побутових та освітлювальних приладів.

Далі виробляються штукатурні роботи, монтується сантехнічне розведення.

Дуже важливим є те, як буде проведений етап заливки стяжки. Від цього залежить тривалість служби статі.

Не варто забувати про застосування шумоізоляційних матеріалів - підлог, стін та стель, особливо в спальнях.

Пізніше виконується монтаж гіпсокартонних конструкцій, малярські роботи, щоб стіни були ідеально рівними та підготовленими до фарбування або нанесення декоративної штукатурки.

Фінішне оздоблення - найцікавіший етап, оскільки в цей момент вже можна побачити, як дизайнерські ідеї ремонту квартири втілюються в реальність. Після закінчення обробки залишається доповнити інтер'єр невеликими, але дуже важливими штрихами – декоративними елементами. На перший погляд, ці речі незначні, але варто побачити, наскільки вони змінюють загальну атмосферу та надають індивідуальності, одразу стає зрозуміло, наскільки вони важливі.

Про вартість

Майже неможливо сказати точно, скільки коштуватиме дизайнерський ремонт квартири. Зазвичай вартість залежить від різних критеріїв.
В принципі можна отримати не дуже дорогий дизайнерський ремонт у маленькому житлі. Такий варіант може бути реалізований тоді, коли не замовляються дорогі матеріали та меблі і не потрібно повністю міняти планування, особливо з демонтажем несучих конструкцій.

У тих, хто має велику квартиру, бажає зробити її повністю унікальною та ексклюзивною, ремонт обійдеться у чималу суму.
Якщо ви хочете приблизно дізнатися, скільки складе вартість оздоблювальних матеріалів та меблів, фахівці нашої компанії підберуть вам відповідні варіанти та розрахують орієнтовний бюджет.

Популярні послуги

Менеджер
+38 068 715-90-90
+38 063 715-90-90
Консультація фахівця
Наш фахівець передзвонить вам протягом 5 хвилин

Провідний фахівець
Провідний фахівець
+38 050-715-90-90
+38 098 715 90 90
+38 063 715 90 90
Безкоштовний розрахунок кошторису протягом одного дня