Ремонт квартир під ключ у Києві за вигідними цінами | Свої Стіни

Ремонт квартир під ключ

Сортувати по:

Ремонт квартир під ключ: залиште увесь клопіт професіоналам

Інтер'єр приміщення безпосередньо впливає на почуття комфорту та повноцінне розслаблення у домашньому середовищі. Важливо, щоб дизайн внутрішнього простору гармоніював за стилем та функціоналом. Ремонт квартир під ключ у Києві – це простий спосіб оперативно та якісно покращити атмосферу в житлі. Компанія «Свої Стіни» візьме на себе всі турботи власників міської та заміської нерухомості. Ми готові запропонувати свої комплексні послуги, якщо ви хочете відмовитися від кількох підрядників та зайвого головного болю.

Наша команда відповідально підходить до усіх етапів роботи – від прийому замовлення до повної здачі об'єкта. Якісний результат спостерігається за мінімальний період часу, причому замовники майже не відволікаються від свого повсякденного життя.

Що входить у вартість «ремонту під ключ»

Послуги є комплексними та включають всі витрати як на матеріали, так і на роботи в новобудові або на вторинному ринку. Одна компанія бере на себе все: виміри та розробку дизайн-проекту, електрику, вирівнювання стін, сантехніку, монтаж стель, обклеювання шпалерами, укладання плитки та ламінату. 

remont 1-1.jpeg

Вам залишається лише оформити заявку, поетапно внести оплату та в'їхати до готового затишного будинку. До виконання усіх заходів залучаються високоспеціалізовані майстри – дизайнери, архітектори, будівельники, інженери, електрики та інші. Наш підхід до співпраці позбавить вас від хвилювання та напруженості. Весь процес повністю контролюють профільні спеціалісти.

Розробка дизайн-проекту

Передбачає все – від розміщення у просторі меблів та схеми електропроводки до вибору кольору шпалер. Для клієнта це лише гарна картинка майбутнього оформлення, а для наших будівельників – наочний план дій. Ми проводимо особисті зустрічі із замовником, щоб уточнити усі основні моменти дизайну. 

Планировка квартиры

На цьому етапі наші фахівці з'ясовують побажання щодо планування, оздоблення та облаштування простору. Вони відразу зможуть зорієнтувати по можливості втілення у життя поставлених задач та запропонувати власні ідеї.

Демонтаж та встановлення перегородок

Процесс ремонта Свои Стены 2022-01-09.jpeg

Команда у разі потреби демонтує покриття та комунікації, вивозить будівельне сміття, виконує монтаж нових перегородок.

Купівля та доставка будматеріалів

Стройматериалы.jpeg

Ремонт квартир під ключ у компанії «Свої Стіни» включає придбання необхідних будівельних матеріалів. Разом з цим фахівці привозять потрібні для підготовки та проведення всіх робіт інструменти.

Чорнові роботи

Процесс ремонта Свои Стены Процесс ремонта Свои Стены

На цій стадії здійснюється вирівнювання стін, стель, підлог. Працівники монтують інженерні системи та комунікації, прокладають електропроводку та сантехнічне обладнання. Виконується оштукатурювання стін та укосів, стяжка підлоги.

Монтажні роботи

Процесс ремонта Свои Стены Процесс ремонта Свои Стены

Сюди входить монтаж гіпсокартонних конструкцій, встановлення підвіконь та інших конструкцій, які включені в дизайн-проект однокімнатної або квартири більшої площі.

Чистове оздоблення

2022-02-10 22.15.15.jpg

Це заключний етап, при якому виконується фарбування, обклеювання стін шпалерами, декорування стін, укладання підлогових покриттів та плінтусів, монтаж міжкімнатних дверей. Фахівці встановлюють освітлювальні прилади, сантехнічне та мікрокліматичне обладнання. Також ми беремо на себе прибирання та вивіз сміття.

Розстановка меблів та побутової техніки

2022-02-01 23.07.35.jpg

Коли весь простір приміщень готовий до експлуатації, проводиться збірка та монтаж кухонь, передпокоїв, спалень, шаф-купе та ін.

В залежності від запиту клієнта ремонт квартир в Києві під ключ може передбачати зміни в переліку послуг. У своїй роботі ми використовуємо лише сучасні та перевірені технології, безпечні оздоблювальні матеріали. Завдяки цьому ми можемо гарантувати високу якість та оперативність. Поетапність процесу здійснюється у суворій відповідності до прописаних технологій, термінів виробництва, а також регламентується нормами договору, підписаного замовником.

Як ми працюємо

Потрібно всього 7 простих кроків, щоб ви вже найближчим часом змогли насолодитися красою та функціональністю власної квартири:

 1. Оформити замовлення можна в режимі онлайн на сайті або по телефону за допомогою нашого менеджера.

 2. Кваліфікований менеджер проконсультує з усіх питань та узгодить час виїзду нашого спеціаліста до вас додому.

 3. Замірник приїде на об'єкт та складе обмірювальний план. Виїзд та розрахунки – безкоштовні.

 4. Ми за прозору співпрацю та довірчі відносини з клієнтами, тому укладаємо договір із зазначенням рівня відповідальності. У ньому також вказується, яка на ремонт квартир під ключ ціна: вартість закріплюється та не змінюється протягом усього періоду.

 5. Після підписання договору дизайнери переходять до розробки дизайн-проекту.

 6. Майстри проводять усі обумовлені роботи.

 7. Здача об'єкта у вказаний термін із гарантією на виконані послуги.

Одна з основних переваг звернення до нашої компанії – демократична для українського ринку вартість. На сайті ви можете вибрати один з трьох стандартних пакетів ремонту та ознайомитися з повним переліком заходів, що входять до нього. Команда з усіма фахівцями, прямі контакти з постачальниками будматеріалів, багаторічний досвід – це дозволяє нам встановлювати на ремонт квартири під ключ низькі ціни для Києва та гарантувати якість результату.

Чому варто звернутися до нас

Офис Офис
 • Розробляємо індивідуальний дизайн-проект. Помешкання буде відображати ваші смаки та потреби. Дизайнери слідкують за проектом до повного завершення всіх робіт, меблювання та вашого подальшого заселення.

 • Підписуємо офіційний договір, у якому відображаються основні моменти: ціна, терміни, гарантії. До документа додаються детальні кошториси, графік надання послуг, оплати та постачання матеріалів.

 • Виїзд замірника та розрахунок вартості – безкоштовні та ні до чого не зобов'язують. За запитом замовника може здійснюватися розрахунок кількох варіантів кошторисів.

 • Працюємо відповідно до діючих ГОСТів та БНіП, із застосуванням сучасних технологій. Наші бригади оснащені необхідним обладнанням та інструментами.

У своїй роботі орієнтуємось на максимальне задоволення запитів клієнта, тому що найкраща реклама компанії – це відгуки задоволених споживачів. Залишились питання? Ми на зв'язку онлайн та по телефону.Менеджер
+38 068 715-90-90
+38 063 715-90-90
Консультація фахівця
Наш фахівець передзвонить вам протягом 5 хвилин

Провідний фахівець
Провідний фахівець
+38 050-715-90-90
+38 098 715 90 90
+38 063 715 90 90
Безкоштовний розрахунок кошторису протягом одного дня